محسن هاشمی: مصاحبه من با ایسنا درباره شركت یاس در فضای مجازی تحریف شد

محسن هاشمی: مصاحبه من با ایسنا درباره شركت یاس در فضای مجازی تحریف شد فست تریپ: رییس شورای شهر تهران اظهار داشت: متاسفانه صحبت هایی كه بنده در مورد طلب شهرداری از یكی از شركت ها باخبرگزاری ایسنا داشته ام در فضاهای مجازی تحریف شد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در بین جلسه امروز شورای شهر تهران با ترك جلسه و با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد و اظهار داشت: متاسفانه صحبت هایی كه بنده در مورد طلب شهرداری از یكی از شركت ها باخبرگزاری ایسنا داشته ام در فضاهای مجازی تحریف شد و حتی سخنان بنده را به فساد در نیروهای مسلح ارتباط دادند كه این مساله این گونه نبود و در فضای مجازی و مطبوعات سوء تفاهمی به وجود آمد. به خصوص در شرایط حساس فعلی كه نیروهای مسلح اقدامات خوبی انجام می دهند.

وی اظهار داشت: صحبت من در این حد بود كه بین بنیاد تعاون سپاه و شهرداری قراردادی بوده است كه شهرداری طلب هایی از این شركت ها دارد و خواهشمان این است كه این طلب ها وصول شود تا پروژه های عمرانی بلاتكلیف تعیین تكلیف شوند و به اتمام برسند.

رییس شورای شهر تهران اضافه كرد: امروز شورای شهر تهران میزبان فتاح رئیس كمیته امداد بود. یكی از سازمان هایی كه با متانت و صداقت كار می كند كمیته امداد است و فتاح بسیار فعال است و با صداقت كار می كند. درخواست داشتیم كه صدمه های اجتماعی با كمك یكدیگر حل و فصل شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد چرایی خرید كولر گازی در سال پشتیبانی از كالای ایرانی خاطرنشان كرد: هوا گرم بود و ما هم خواستیم هوا بهتر شود.

هاشمی در مورد ابلاغیه رئیس جمهور درباره صرفه جویی اظهار داشت: بودجه شورای شهر تهران ۴۴ میلیارد تومان است كه ۹۵ درصد آن صرف حقوق می گردد. چگونه می توانیم صرفه جویی نماییم و حقوق اعضای شورای شهر هم بر مبنای قوانین و كمتر از ۱۰ میلیون تومان است و نجومی بگیر نداریم هر چند كه می توانیم در مصرف چای صرفه جویی نماییم و به جای مصرف ۱۰ استكان، یك استكان چای مصرف نماییم یا حتی می توانیم نسكافه را به صورت كامل حذف كنیم؛ چون كه نسكافه عموما از خارج وارد می گردد و ارز خارج می كند.

وی به شوخی اظهار داشت: البته نسكافه های الان هم مشكل دارند چون كه عموما شكر هستند.

رییس شورای شهر تهران در مورد بی اطلاعی چمران در مورد قرارداد شهرداری تهران با شركت یاس اظهار نمود: من نمیدانم كه چرا آقای چمران اطلاعی از این مورد ندارد و بهتر است از خود ایشان سؤال كنید.
1397/04/17
13:55:07
5.0 / 5
193
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است