نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می كنم

نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می كنم فست تریپ: شهردار تهران از بررسی دلایل استعفای خود در جلسه فردای شورای شهر تهران اطلاع داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد علی نجفی بامداد امروز درحاشیه مراسم بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره در جمع خبرنگاران به خاطرات حجت الاسلام و المسلمین دعایی درباره امام خمینی(ره) كه فرمود «امام خمینی (ره) در انتها عمر خود بیمار بود و دائما تحت نظارت پزشك قرار داشت و بارها برخی مسئولان برای استعفا نزد وی می آمدند و امام می گفت؛ با اینكه بالای 80 سال دارم اما رویم نمی گردد به مردم بگویم كه استعفا می دهم»، اشاره نمود و ادامه داد: خاطرات حضرت امام برای همه ما آموزنده است؛ اما شرایط متفاوت می باشد و درجلسه شورای شهر دلایلم را بیان می كنم.

وی در پاسخ به این سوال كه اگر اعضای شورای شهر به استعفای شما پاسخ منفی دهند چه می شود؟ اظهار داشت: اجازه دهید گزینه های مختلف را بررسی نماییم و هنوز اعضای شورای شهر حرف های من را نشنیده اند.

نجفی با اشاره به اینكه علت اصلی استعفای من فرصت برای معالجه است اظهار داشت: چون كه در سه چهارماهی كه باید برای درمان بروم كار شهردرای نمی تواند معلق بماند درحالیكه شهرداری به جایگاهی رسیده كه آماده حركت سریع تر و حتی پرش را دارد و نمی خواهم به علت بیماری شهرداری دچار ركود شود.

وی در پاسخ به این سوال كه چرا مرخصی نمی گیرد؟ خاطرنشان كرد: نمی پسندم كسی كه مسئول و مدیر است بنا به دلایلی بالای سركار نباشد آنطور كه باید و شاید كار پیش نرود؛ بنابراین این سیستمی كه مرخصی بگیرم و به معالجه بپردازم خیلی مورد قبول نیست و در شهرداری هم این سیستم عمل نمی كند.

شهردارتهران با اشاره به اینكه نیروهای خوبی در شهرداری وجود دارد كه می توان مسئولیت را به آنها سپرد اظهار داشت: دوی امدادی در شهرداری انجام شده كه بخشی را من انجام دادم و حالا می توان ادامه مسیر را به دیگران سپرد تا طی كنند و از آنجایی كه افراد شایسته حضور دارند فكر نمی كنم ضرورتی بر ماندنم باشد و دوست ندارم سه ماهی مرخصی باشم و اسم من در شهرداری باقی بماند.

وی در پاسخ به این سوال كه ممكن است با رفتن شما سیاست ها در شهرداری تغییر كند اظهار داشت: شورا كه عوض نشده و علی القاعده شهرداری كار خویش را ادامه خواهد داد و فكر نكنید تغییراتی كه با آمدن من تولید شده، از بین برود؛ چون كه تغییرات انجام شده، زیر ساختها آماده است و تیم جدید وجود دارد و فضا برای ادامه كارفراهم است.


1397/01/18
14:43:02
5.0 / 5
249
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است